XXI wiek przyniósł kobietom wyzwolenie seksualne, które nie tylko pozwala im głośno mówić o swoich potrzebach, ale również realizować fantazje, które dotychczas były tematem tabu i bano się o nich nawet pomyśleć. Szeroka dostępność Internetu sprawiła, że seks stał się jednym z najważniejszych tematów, na temat których toczone są liczne rozmowy, a nawet poważne naukowe dyskusje oraz prowadzi się na ten temat rozliczne badania. Jednak strefa intymna jest na tyle indywidualna, że ciężko jednoznacznie orzec, o czym marzą kobiety. Ich fantazje znacząco różnią się między sobą, tak jak różnią się same kobiety i dzięki temu są zdecydowanie ciekawsze.

Gdy znika tabu, budzi się pożądanie

I żeby jeszcze je wzmóc, często potrzebne są dodatkowe, specjalne gadżety, bardzo często dedykowane właśnie paniom. Kobiety polubiły bicze i piórka, które pozwalają im się zamienić zarówno w poważną dominę, jak i zasmakować słodkiej uległości. Panie odkrywają na nowo swoją seksualność, korzystając ze wszystkich możliwości, które im ona daje. Każdy szanujący się internetowy sklep erotyczny ma w swojej ofercie produkty kierowane wyłącznie do damskiej klienteli, a i w sklepach stacjonarnych ten trend jest coraz bardziej widoczny. Producenci prześcigają się wręcz w oferowanych erotycznych zabawkach.

Wiele kobiet dba też o to, by bardziej podobać się i wzbudzać pożądanie u swoich partnerów, więc rośnie zainteresowanie artykułami takimi jak rozpalająca męskie zmysły bielizna erotyczna. Seksowne komplety we wszystkich rozmiarach i kolorach cieszą się szalonym, niesłabnącym powodzeniem niezależnie od wieku czy figury klientek. Są one coraz bardziej otwarte na nowe doznania i nie wstydzą się tego w żaden sposób okazywać, co tylko skłania kolejne z pań do poszukiwania lepszych i mocniejszych wrażeń. Często decydują się nawet na filmy erotyczne DVD, które mogą oglądać ze swoim partnerem podczas miłosnych igraszek, czerpiąc zeń inspirację i podniecenie, co do tej pory kojarzone było raczej z męskimi upodobaniami.

Coraz więcej Pań ma ostrzejsze gusta

I chętnie sięgają po akcesoria z nurtu BDSM, który jeszcze kilka lat temu nie cieszył się najlepszą sławą. Jednak w ostatnim czasie zdecydowanie zyskał na popularności, co widać po wynikach sprzedaży związanych z nim przedmiotów. Przecież to, co kto lubi robić w alkowie nie powinno budzić złych skojarzeń i wyzwolone kobiety chcą korzystać z każdej opcji, jaka się przed nimi rozpostarła. I robią to, czerpiąc z życia pełnymi garściami.

Choć zaciski na sutki nie są może najbardziej poszukiwanym erotycznym gadżetem, to w wynikach wyszukiwania pań pojawiają się obok innych zabawek seksualnych całkiem często. To chęć poznania nowego i nieznanego pcha wiele kobiet w tę stronę i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. To zdrowy i normalny odruch u każdego, kto chce poznawać swoje ciało i seksualność. Takie chęci to nic zdrożnego i nie powinny spotykać się z naganą z żadnej strony.

Dziś kulki gejszy nie są wcale mniej popularne od zwykłych wibratorów, pojawiają się także w najróżniejszych ciekawych opcjach. Niektóre z nich wibrują poprzez swoją budowę, gdyż składają się na nie mniejsze kule umieszczone we wnętrzu większych. Inne są wspomagane bateriami i można ustawić stopień drgań. Natomiast spragnione bliskości pary sięgają po huśtawki erotyczne, które ułatwiają im skorzystanie z zupełnie nowych, wzmagających doznania, pozycji.

Świat się zmienia i staje się coraz przyjaźniejszym miejscem dla chcącej poznać dokładnie potrzeby swojego ciała kobiety. Można się z tego jedynie cieszyć.